De tennisclub van de Bollenstreek

voor jong en oud!

Opgericht 27 juni 1927

Spekkelaan 4, Lisse - 0252-413869

U bent nu hier: Home

Webcam

Bekijk hier de beelden van ons tennispark!

Bekijk de beelden

Baanbezetting

Klik hier voor de bezetting van de banen.

Kalender

Klik hier voor de jaarkalender.

Fotoalbum

Klik hier om naar alle fotoalbums te gaan.

Nieuwsbrief

Schrijf u hieronder in voor onze nieuwsbrief!

Banner

Dames en Heren avond recreatie competitie

Indeling teams 2018


Teams Woensdag

Dames avond recreatie woensdag DD1

Woensdag, Klasse .



. (Captain)
Bianca Claassen
Henriette Annokkee
Janet Opstal
Mieke Roodenburg
Yvonne van Haaster
Marie-Louise Droog


Dames avond recreatie woensdag DD2

Woensdag, Klasse .


. (Captain)
Monique Mohlmann
Elian Cozijn
Francine Annaert
Christine van der Aart
Marlies Walhout


Dames avond recreatie woensdag DD3

Woensdag, Klasse .


. (Captain)
Anje Hepkema
Monique Cooper
Karin Homan
Karin van der Laan
Christine van Donselaar



Teams Maandag

Heren 1 18+

Maandag, Klasse .


. (Captain)
S. Roos
J. Botman
A. Couzijn
J. Jensma
G. Kuypers
G. vd Slot



Teams Donderdag

8-9 competitie donderdagavond

Donderdag, Klasse 8-9 competitie donderdagavond Lisse 2 D


. (Captain)
Maxime Maas
Shannon Paardekoper
Margriet Klarenbeek


Heren 1 18+

Donderdag, Klasse Lisse 1 HD


. (Captain)
Sander Paardekooper
Patrick Bon
Hans van Lierop
Joost Ruigrok.
Mark Schoone
Kees Horsman.



8-9 competitie donderdagavond

Donderdag, Klasse 8-9 competitie donderdagavond Lisse 1 D


(Captain)
Marthe Doeswijk
Donna Doeswijk
Tara Doeswijk
Maaike van Dijk


Heren 2 18+

Donderdag, Klasse Lisse 2 HD


(Captain)
Sjaak van Ruiten
Dick Siebelt
Peter Slobbe
Martijn Claassen
Martijn Scholten



Teams Vrijdag

HD 1

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Ronald van der klauw
Hubert Habers
Roeland Schuuring
Boudewijn van Gerven


DD 1

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Tessa van de Kamp
Esmee Overbeeke
Kimberly Broekhof
Crystal Paardekooper
Britt den Dekker


DD 4

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Lisanne Van Dam
Frederique Kitselaar
Tess van der Zon
Britt van der Zon
Lisanne Wildöer
Fenna van Noort
Naomi van Steijn


GD 1

Vrijdag, Klasse geen


. (Captain)
Giel Wildöer
Paul Bet
Noortje Goosens
Lotte Walhout
Femke van Eijk


HD 2

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Ralph Dorregeest
John Faas
Arno Smits
Ron de Rooij
Don Versluis
Ruud Faber


DD 2

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Marjolijn Knijnenburg
Sandra Vermolen
Leomiek de Vroomen
Tanja Boon
Annet Marbus


DD 5

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Anke ten Velde
Maruschka van Houten
Marian van den Bosch
Carla van den Bosch
Marieke Anker


GD 2

Vrijdag, Klasse geen


. (Captain)
Maarten van het Schip
Jolanda van Eijk
Gillian Noya van Delzen
Jos Bout
Lex van Houten


HD 3

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Benedikt Kratz
Jasper van Huijstee
Gerard Koomen
Paul van der Tang
Bastiaan Wijer
Dirk Hellenberg


DD 3

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Christel Ansink
Carolien van den Bosch
Nicolet Bogtstra
Janneke Deerenberg
Hanneke Modderman
Margriet Schuitema
Joyce Snijder


DD 6

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Petra Nederstigt
Janneke de Groot
Jeanette de Ree
Beatriz Rodewijk


GD 3

Vrijdag, Klasse .


. (Captain)
Eline van den Akker
Steff Barendsma
Dick Oepkes
Jolande Barendsma


Webcam

Bekijk hier de beelden van ons tennispark!

Bekijk de beelden

Kalender

Klik hier voor de jaarkalender.

Fotoalbum

Klik hier om naar alle fotoalbums te gaan.

Nieuwsbrief

Schrijf u hieronder in voor onze nieuwsbrief!

Zoeken

Volg ons!

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor

Banner